Iskanje

Povabilo

Vse, ki organizirate dogodke ali ste na njih bili, vabimo k sodelovanju pri oblikovanju Šentjanž.si. Svoje prispevke in fotografije pošljete na info@sentjanz.si ali petri.majcen@siol.net in z veseljem jih bomo objavili. Hvala.

FB prijatelji

1
1
Cirniški gasilci uspešni na občinskem tekmovanju

V Krmelju je 18. maja potekalo občinsko tekmovanje Gasilske zveze Sevnica. Iz našega društva se je tekmovanja udeležilo kar pet ekip. Pridno smo vadili celo pomlad, kar se je pokazalo pri rezultatih tekmovanja. Uspeli smo sestaviti kar dve ekipi pionirk in pionirjev. Tekmovali so v vaji z vedrovko, štafeti in razvrščanju. Zasedli so 6. in 7. mesto. Članice A ter člani A in B smo izvedli vajo z motorno brizgalno, razvrščanje in tek s štafeto. Prav vsi smo v svoji kategoriji osvojili pokal: članice A in člani A za tretje mesto ter člani B za drugo mesto. Po končanem tekmovanju smo z druženjem nadaljevali in pri gasilskem domu na Velikem Cirniku organizirali piknik. Ponosni smo, da smo društvo iz tako majhnega kraja zastopali tako številčno in tudi uspešno. Za to se gre zahvaliti našim članom, ki so za pripravam in samemu tekmovanju namenili svoj prosti čas.

PGD Veliki Cirnik

temperatura

Šentjanž

Trenutna temperatura zraka v Šentjanžu

Birna vas

Trenutna temperatura zraka v Birni vasi pri Šentjanžu

Slika v živo

Šentjanž v živo

LOGO I FEEL SLOVENIA

 

logo TZS

 

Logo QRA

Lepote Šentjanža

sentjanz_center_sever.jpg

www.sentjanz.si

Copyright © 2020. Vse pravice pridržane.